DSCO by VSCO DSCO by VSCO 1.0.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

DSCO by VSCO to kolejny program od autorów popularnej aplikacji z filtrami do zdjęć o nazwie VSCO. Tym razem otrzymujemy jednak narzędzie do tworzenia prostych animacji w formacie GIF.

Interfejs aplikacji sprowadzono do niezbędnego minimum, przy okazji zadbano aby nawet najprostsza opcja wyglądała na przemyślaną. Rozpoczynamy od zalogowania się na nasze konto VSCO bądź też utworzenia nowego. W tym celu podajemy adres e-mail oraz login i hasło.

Po zalogowaniu się automatycznie jesteśmy przenoszeni do okna podglądu aparatu. Z jego poziomu możemy uruchomić lampę, przełączyć się pomiędzy kamerami, bądź też przystąpić do tworzenia animacji. Wystarczy przytrzymać przycisk aparatu umieszczony u dołu ekranu. Gdy go puścimy możemy obejrzeć naszą animację. Dodatkowo na żywo za pomocą gestów dodać jeden z wielu filtrów.

Jeżeli efekt będzie zadowalający gif prześlemy za pomocą mediów społecznościowych takich jak Tumblr, Twitter, Facebook czy też Instagram. Niestety jakość nagrania nie należy do wysokich. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!