Daily Yoga Daily Yoga 7.48.00

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Daily Yoga to jedna z najlepszych aplikacji, które pomagają przy ćwiczeniu Jogi. Znajdziemy w niej pełne, kilkudniowe treningi oraz różnej długości sesje tematyczne w postaci filmów.

Z Daily Yoga można korzystać po założeniu konta lub logowaniu przez Facebooka. W bazie znajdziemy programy i sesje tematyczne o różnym stopniu zaawansowania, różnej długości, darmowe i płatne. Wśród darmowych znajdziemy kilkanaście zestawów podstawowych asan, mających na celu redukcję stresu, poprawę elastyczności, trening mięśni brzucha czy wprowadzenie do medytacji. Każdą sesję można przeglądać krok po kroku, by lepiej opanować pozycje.

Każdy zestaw asan został opatrzony komentarzem, a w tle słuchać łagodną muzykę. Głośność muzyki i głosu można regulować osobno, można też używać własnego podkładu z plików w pamięci urządzenia.

Poza możliwością ćwiczenia z wirtualnym trenerem Daily Yoga daje dostęp do różnych funkcji społecznościowych. Można między innymi zdobywać odznaki za wykonane sesje, komentować, dyskutować z innymi użytkownikami i śledzić aktywność innych joginów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!