Discord 1.0 0.0.249

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program

Discord to świetny komunikator głosowy i tekstowy, rozwijany z myślą o graczach. Poza prowadzeniem rozmów, klient pozwala przesyłać zdjęcia i filmy, integruje się z Twitchem, YouTube Gaming i wieloma grami online.

Doscord, w przeciwieństwie do Ventrilo i TeamSpeaka jest zupełnie darmowy, bez względu na liczbę użytkowników. Podobnie jak w klasycznych komunikatorach, można w nim stworzyć roster i korzystać z rozmów grupowych z zarządzaniem uprawnieniami, a także z rozbudowanego czatu tekstowego.

Ogromną zaletą Doscorda na Windowsie jest możliwość włączenia nakładki na grę, która będzie widoczna przez cały czas i umożliwi szybki dostęp do funkcji komunikatora. Niestety ta możliwość nie jest dostępna na Macach. Można jednak skonfigurować własne skróty klawiszowe do obsługi programu i korzystać z nich podczas grania.

Discord korzysta z kodeka Opus i gwarantuje rozmowy z niskimi opóźnieniami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję