Discord - Chat for Gamers Discord - Chat for Gamers 67.12

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Discord - Chat for Gamers to aplikacja, która służy do komunikacji między graczami. Oferuje możliwość prowadzenia rozmów tekstowych i głosowych, a także wysyłanie załączników w różnych formatach, m.in. zdjęć i filmów.

Aby korzystać z programu Discord, w pierwszym kroku należy stworzyć konto w usłudze. Można to zrobić, używając adresu e-mail, brakuje zaś możliwości logowania za pomocą konta na Facebooku. Dopełnieniem procesu rejestracji będzie weryfikacja adresu e-mail, później możemy swobodnie korzystać z komunikatora.

Ekran główny aplikacji poświęcony jest tym, których mamy na liście kontaktów w usłudze Discord. Podzielony jest na cztery kategorie: Wszyscy, Dostępni Online (wraz z adnotacją, w co obecnie grają), Zaproszenia oczekujące oraz zablokowani użytkownicy. Z kolei w prawym górnym roku ekranu znajdziemy ikonę, po kliknięciu której możemy zaprosić do znajomych innych użytkowników Discord.

Dodatkowe funkcje aplikacji znajdziemy w menu wysuwanym z lewej strony ekranu. Możemy tam rozpocząć konwersację i stworzyć grupę znajomych, z którymi chcemy się komunikować, a także wyszukiwać wątki w rozmowach. W tej sekcji aplikacji możemy też stworzyć własny serwer lub przyłączyć się do serwera poświęconego grze, do którego nas zaproszono. W bocznym menu możemy też wyłączyć wszelkie dźwięki w aplikacji Discord, a także skorzystać z ustawień. Tutaj przejrzymy te dotyczące jakości wysyłanych i odbieranych wiadomości głosowych (m.in. łagodzenia szumów lub automatycznego dostosowywania natężenia dźwięku), a także powiadomień, wiadomości (np. poglądu stron internetowych w linkach wysyłanych w Discord) oraz wyglądu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!