r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Discord - Chat for Gamers 6.2.4

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

Discord - Chat for Gamers to aplikacja, która służy do komunikacji między graczami. Oferuje możliwość prowadzenia rozmów tekstowych i głosowych, a także wysyłanie załączników w różnych formatach, m.in. zdjęć i filmów.

Galeria programu

Aby korzystać z programu Discord, w pierwszym kroku należy stworzyć konto w usłudze. Można to zrobić, używając adresu e-mail, brakuje zaś możliwości logowania za pomocą konta na Facebooku. Dopełnieniem procesu rejestracji będzie weryfikacja adresu e-mail, później możemy swobodnie korzystać z komunikatora.

Ekran główny aplikacji poświęcony jest tym, których mamy na liście kontaktów w usłudze Discord. Podzielony jest na cztery kategorie: Wszyscy, Dostępni Online (wraz z adnotacją, w co obecnie grają), Zaproszenia oczekujące oraz zablokowani użytkownicy. Z kolei w prawym górnym roku ekranu znajdziemy ikonę, po kliknięciu której możemy zaprosić do znajomych innych użytkowników Discord.

Dodatkowe funkcje aplikacji znajdziemy w menu wysuwanym z lewej strony ekranu. Możemy tam rozpocząć konwersację i stworzyć grupę znajomych, z którymi chcemy się komunikować, a także wyszukiwać wątki w rozmowach. W tej sekcji aplikacji możemy też stworzyć własny serwer lub przyłączyć się do serwera poświęconego grze, do którego nas zaproszono. W bocznym menu możemy też wyłączyć wszelkie dźwięki w aplikacji Discord, a także skorzystać z ustawień. Tutaj przejrzymy te dotyczące jakości wysyłanych i odbieranych wiadomości głosowych (m.in. łagodzenia szumów lub automatycznego dostosowywania natężenia dźwięku), a także powiadomień, wiadomości (np. poglądu stron internetowych w linkach wysyłanych w Discord) oraz wyglądu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
OPROGRAMOWANIE 27.08.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Apostoł   11 #1 31.08.2016 15:44

Niczemu nie ustępuje wersji desktopowej.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.