Dr.Web LiveDisk 9.0.0 (20.09.2018)

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Dr.Web LiveDisk to oprogramowanie antywirusowe Dr.Web rozpowszechniane w postaci dystrybucji systemu Linux, na której jest ono zainstalowane. Umożliwia ono skuteczną walkę z wirusami gdy standardowe programy zabezpieczające zawiodą lub w przypadku gdy infekcja uniemożliwia uruchomienie systemu operacyjnego.

Dr.Web LiveDisk używane może być jako rozruchowy nośnik CD lub USB w sytuacjach gdy nie jest możliwe załadowanie środowiska Windows. Z pomocą oferowanego programu antywirusowego i innych przydatnych narzędzie możliwe jest skuteczne i trwałe usunięcie z komputera wszelakiego rodzaju szkodników - wirusów, malware, spyware, adware i wielu innych.

Wśród oferowanych przez Dr.Web LiveDisk dodatkowych komponentów do walki z wirusami wymienić należy przeglądarkę internetową Firefox, klienta poczty e-mail Sylpheed, menedżera plików Midnight Commander, edytor tekstu Leafpad, a także dostęp do shella itd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Astor44   3 #1 04.03.2018 10:42

Bardzo proste w użyciu tzw. "bootowalne" narzędzie - jakie każdy powinien mieć w domu - do odczyszczenia niestartującego systemu lub podejrzewanego o zainfekowanie.
Szczególnie przydatne przed pierwszym uruchomieniem nieznanego sobie komputera, kupionego, pożyczonego itp., a także przed skorzystaniem z zewnętrznej pomocy celem ratowania systemu.
Dodatkowo pozwala na przeprowadzenie testów pamięci RAM, bez konieczności uruchamiania systemu operacyjnego.

Autor edytował komentarz w dniu: 04.03.2018 11:17