r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EF System Monitor 7.80

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe

EF System Monitor to niewielkie narzędzie dostępne dla systemów Windows, które w czasie rzeczywistym monitoruje stopień wykorzystania zasobów systemowych.

Galeria programu

Za pomocą tej aplikacji dowiemy się m.in. tego, jakie jest obecne obciążenie procesora, jak długo jest uruchomiony system, jaka jest ilość wolnej przestrzeni na dysku systemowym, a także jaka jest wielkość wykorzystywanej pamięci RAM oraz pliku stronicowania. Dzięki tym informacjom wiemy, jak bardzo obecny zestaw uruchomionych aplikacji wpływa na wydajność naszego komputera.

EF System Monitor jest bardzo prosty w użyciu i w zasadzie nawet trudno mówić o obsłudze - wystarczy go uruchomić, a sam program będzie działał w tle i monitorował sytuację. Czysty minimalizm. Brakuje tutaj jakichkolwiek opcji, nawet tych związanych z eksportem zebranych danych czy też wyświetlaniem grafów. Ciężko więc polecić tę aplikację, biorąc pod uwagę, że nie jest darmowa - jej główny plus to prostota i minimalizm.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.