Echo Notification Lockscreen 0.9.108

Strona główna Android Bezpieczeństwo Blokady ekranu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Echo Notification Lockscreen ma nam zapewnić lepszą kontrolę nad powiadomieniami wyświetlanymi na ekranie blokady. Program nie tylko dzieli je na kategorie, ale również pozwala na wiele innych interakcji.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji czeka nas krótkie przedstawienie jej możliwości. Następnym rokiem jest nadanie specjalnych uprawnień, z poziomu ustawień. Echo Notification Lockscreen automatycznie przeniesie nas do odpowiedniej zakładki w systemie. Choć większość opisów i elementów interfejsu wita nas w języku polskim nie wszystkie komunikaty zostały przetłumaczone.

Z poziomu opcji możemy edytować wiele opcji działania aplikacji, w tym ustawić niezależne od systemowego zabezpieczenie kodem bądź wzorem. Mamy również dostęp do statystyk powiadomień, a także możliwość edycji do jakich kategorii będą przynależeć poszczególne aplikacje (program przydziela je automatycznie).

Na ekranie blokady powiadomienia zostaną przypisane do wspomnianych kategorii. Możemy je odrzucić, przełożyć na później, bądź też wybrać by się pojawiły po powrocie do ekranu głównego. Tapetę zmienimy z poziomu ustawień.

Sporą zaletą Echo Notification Lockscreen jest darmowa dystrybucja. W takiej wersji aplikacja posiada reklamy, gdy chcemy się ich pozbyć możemy zakupić wersję PRO. Program jest świetnym narzędziem do zapanowania nad dużą ilością powiadomień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejna kompilacja Cyanogen OS-a „głęboko zintegrowana” z Cortaną

19
14.09.2015  •  Maciej Olanicki

Wspólny cel w postaci umniejszenia dominacji Google w rozwoju Androida już jakiś czas temu połączył Microsoft i programistów odpowiedzialnych za Cyanogena. Mimo że końcowe ustalenia dotyczące współpracy pomiędzy firmami są istotnie uboższe niż pierwotnie zakładano, to dziś mamy do czynienia z kolejnymi efektami współpracy tej niecodziennej pary – Cyanogen zapowiedział daleko idącą integrację swojego systemu z Cortaną. Programiści odpowiedzialni za rozwój Cyanogen Moda i Cyanogen OS-a przez lata zdobywania popularności ich modyfikacji Androida, podjęli wiele dość niepopularnych decyzji.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy