r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ellp 1.2.2.1458

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ellp to program do automatyzowania wybranych czynności w Windows, którego cechą szczególną jest nie tyle zaawansowana funkcjonalność, co minimalizm interfejsu i prostota obsługi. Aplikacja pozwoli w łatwy sposób stworzyć proste scenariusze działania, które automatycznie zostaną aktywowane w momencie wykrycia wybranych zdarzeń.

Dostępne scenariusze prezentowane są w formie kafli. Można przeglądać je na wspólnej liście lub z podziałem na kategorie, które znajdziemy w górnej części interfejsu. Kliknięcie na wybrany element aktywuje jego ustawienia. Tutaj najczęściej nie znajdziemy więcej niż jedną opcję, kluczową dla danego scenariusza. Na przykład w przypadku opcji automatycznego wykrywania duplikatów plików, wystarczy wskazać folder, który ma zostać poddany obserwacji, a następnie aktywować scenariusz.

r   e   k   l   a   m   a

Inne dostępne na starcie w programie scenariusze to między innymi automatyczne pobieranie zdjęć z Facebooka, jeśli zostaniemy na jakimś oznaczeni, wyciszanie dźwięku komputera o konkretnej godzinie, uruchamianie ulubionej strony internetowej po włączeniu komputera, automatyczne segregowanie pobieranych typów dokumentów pomiędzy foldery czy informowanie o rozłączeniu z Internetem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ellp z nowymi scenariuszami: testujemy proste sposoby na automatyzację

9
OPROGRAMOWANIE 19.05.2017 | Oskar Ziomek

Automatyzacja zadań w Windowsie nie musi się wiązać z godzinami spędzonymi na jej konfigurowaniu. Istnieją bowiem aplikacje, których największą zaletą jest nie maksymalnie rozbudowana funkcjonalność, lecz przystępność i prostota obsługi. Taką propozycją jest z pewnością Ellp – stosunkowo nowy program do automatyzacji, o którym pisaliśmy jeszcze w ubiegłym roku. Od tamtego czasu w aplikacji pojawiło się wiele nowych funkcji. W Ellp nacisk położony został na ergonomię i łatwość obsługi przez każdego użytkownika komputera. Widać to już od momentu uruchomienia, bowiem program wita nas…

Ellp: minimalistyczne podejście do automatyzacji zadań w Windowsie

5
OPROGRAMOWANIE 19.12.2016 | Oskar Ziomek

Aplikacji pozwalających automatyzować pewne czynności w codziennej pracy przy komputerze jest wiele. Ich producenci zazwyczaj prześcigają się w coraz bardziej szczegółowych opcjach dla tworzonych scenariuszy działań, ale mało kto skupia się na ogólnej przyjemności obsługi tego typu oprogramowania. Inaczej jest w przypadku Ellp, nowej aplikacji w dziedzinie automatyzacji, w której duży nacisk położono na estetykę interfejsu i prostotę zatwierdzania nowych scenariuszy. Program jest czytelny i wygodny w obsłudze, tym bardziej że kafelkowy interfejs ułatwi korzystanie z aplikacji również na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.12.2017 12:23

Serio? Tylko tyle ma do zaoferowania ta aplikacja? Popierdółka jakaś. Tylko predefiniowane kafelki z gotowymi zadaniami. Podaj tylko czas i kliknij by działało.

"Dżizus, K***a, Ja Pi***lę!"

A gdzie miejsce na własne zadanie, które chciałbym umieścić, omijając fochy Harmonogramu Zadań Windows?

Dla użytkowników bardziej zaawansowanych niepotrzebny śmietnik. Ale byłem, zobaczyłem, zainstalowałem i odinstalowałem. Żeby nie było, że nie próbowałem. Przy okazji na dysku robi (wprawdzie niezbyt duży) bałagan. Dużo gówienka zostawia po sobie, które trzeba ręcznie usuwać, albo po prostu użyć piaskownicy w takich wypadkach.

Ja tam nie polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.