r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Encrypto 1.3

Strona główna Mac Narzędzia Szyfrowanie danych

Encrypto to program do szyfrowania plików przed wysłaniem ich do znajomych lub współpracowników.

Galeria programu

Program ma ładny interfejs, przystosowany do standardów najnowszych wersji systemu OS X. Do szyfrowania wykorzystuje bardzo silny algorytm AES-256, który jest niemożliwy do złamania w warunkach domowych. Aby zaszyfrować plik lub folder, wystarczy go przeciągnąć do okna programu lub wskazać jego lokalizację ręcznie. Zostaniemy poproszeni o ustawienie hasła oraz opcjonalnej podpowiedzi. Czas szyfrowania danych jest zależny od ich wielkości. Proces ten jest sygnalizowany przez program ciekawą animacją.

Po jego zakończeniu mamy wybór, co zrobić z zaszyfrowanym plikiem. Można go zapisać lub wysłać między innymi e-mailem lub też za pomocą AirDrop. Program jest zintegrowany z aplikacją Hider2 i oferuje opcję ukrycia oryginalnego pliku za pomocą wspomnianej aplikacji.

Encrypto to świetny sposób na zabezpieczenie poufnych danych przed niepowołanymi osobami. Program dostępny jest także dla systemu Windows, więc zaszyfrowanymi danymi możemy się dzielić nie tylko ze znajomymi posiadającymi Maca. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.