Entliczek, pentliczek...

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dźwięk tych słów, rozpoczynających piłkarską wyliczankę wyśpiewaną przez Bogdana Łazukę z okazji udziału Polaków w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Hiszpanii w 1982 roku, nie jedno serce kibica zaczyna bić mocniej. Dziś ich serca znowu ożyją, właśnie nadszedł upragniony i tak wyczekiwany przez nich dzień!

Od wielu dni, tygodni i miesięcy fani tej dyscypliny sportu nie myśleli, ani nie mówili o niczym innym, jak właśnie o tym dniu! Nareszcie są! Wreszcie nadeszły, to już ten czas, ten moment i ta chwila! Otóż godzinę temu rozpoczęła się ceremonia otwarcia imprezy światowego formatu, jaką są właśnie Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, których w tym roku gospodarzami są Niemcy.

Jeśli jesteś Czytelnikiem naszego Vortalu i zarazem kibicem piłki nożnej, czeka Cię dzisiaj podwójne święto. W rubryce "gra na weekend" znajdziesz pozycję, dzięki której poczujesz się jak uczestnik Mundialu.

Gra Slam Soccer 2006 oferuje nam do wyboru 80 zespołów, 20 stadionów, 10 stanów atmosferycznych, 9 komentatorów, 10 arbitrów, 2 tryby gry: "karierowicza" i "mistrza" oraz 3 wersje językowe (niemiecki, angielski, francuski). Do wyboru jest również możliwość gry z drugim graczem lub z komputerem. Bardziej doświadczonym graczom polecamy opcję budowy własnych obiektów sportowych, na których można dokonywać rozgrywek z wybranymi drużynami. Gra utrzymana jest w sympatycznej, komiksowej oprawie 3D, co nadaje jej specyficzny klimat.

Zapraszamy do zabawy, grę Slam Soccer 2006 pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia działu "Tydzień z Piratem ;-)", gdzie nasz główny bohater przeżywa kolejne rozterki; tym razem ściśle związane z głównym wydarzeniem świata piłkarskiego :-)

© dobreprogramy
s