r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote 8.7.1

Strona główna iOS Akcesoria Notesy

Evernote to jedna z najpopularniejszych platform do zarządzania naszymi notatkami. Poszczególne notatki są tworzone w ramach notatników, te z kolei są synchronizowane w ramach konta Evernote wymaganego do używania aplikacji, dzięki czemu są dostępne na wszystkich wspieranych urządzeniach.

Notatki mogą zawierać nie tylko formatowany tekst, w którym dostępne jest kilka opcji edycyjnych, np. pogrubienie, podkreślenie, listy, ale również nagrania dźwiękowe, zdjęcia, zeskanowane dokumenty, tekst dyktowany, załączniki w formie plików, czy tzw. Skitche – dostępne w ramach dodatkowej aplikacji producenta opisane zdjęcia, z naniesionymi opisami i strzałkami wskazującymi konkretne miejsca. Ponadto notatki mogą być tagowane poprzez używanie znaczników.

r   e   k   l   a   m   a

Wykonanie Evernote bardzo dobrze wpisuje się w płaski interfejs nowych wersji iOS. Jest w pełni przetłumaczony. Aplikacja jest darmowa, jednak możliwe jest wykupienie abonamentu premium, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do dodatkowych możliwości np. notatniki offline, ochrona PINem, wersjonowanie, oraz zwiększony limit transferu miesięcznego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Całkowicie nowy Evernote na iOS-a może nie wystarczyć, by zniechęcić do migracji

7
OPROGRAMOWANIE 17.01.2017 | Maciej Olanicki

Dla Evernote’a miniony rok nie skończył się dobrze. W połowie grudnia opublikowano nową politykę prywatności, w której twórcy otwarcie przyznali, że czytają prywatne notatki tworzone przez użytkowników. Złego wrażenia nie zmyła aktualizacja polityki, ale może to zrobić całkowicie nowa wersja aplikacji na iOS-a. Została ona oznaczona okrągłym numerem 8.0 i rzeczywiście nie tyle stanowi zwykłą aktualizację, co gruntowną rewizję tego, jak i co Evernote oferuje na iPhone’ach i iPadach. Gruntownie przebudowana została nawigacja – ekran główny zastąpiony został przez listę najnowszych notatek,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.