FFmpeg 4.3.1

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FFmpeg to popularny framework multimedialny, przeznaczony do kodowania, dekodowania, transkodowania, multipleksowania, demultipleksowania, strumieniowania, filtrowania i odtwarzania większości istniejących formatów dźwiękowych i wideo. Framework jest znany z tego, ze obsługuje nawet formaty stare i zapomniane, zupełnie nowe, a także te egzotyczne.

W pakiecie znajdują się narzędzia: libavcodec, libavutil, libavformat, libavfilter, libavdevice, libswscale i libswresample. Można ich używać w skryptach i w innych programach. Ponadto znajdują się tu programy ffmpeg, ffserver, ffplay i ffprobe, których można używać bezpośrednio z linii poleceń i w skryptach, by wykonywać operacje na multimediach.

FFmpeg jest projektem otwartym, który implementuje specyfikacje różnych formatów bez względu na to, czy zostały opracowane przez konsorcjum, korporację czy jedną osobę. Celem projektu jest dostarczenie wygodnego i jak najlepszego technicznie rozwiązania dla deweloperów innych programów i użytkowników końcowych. Projekt jest rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania przez społeczność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!