Faktura-NT 5.7.93.1073

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura-NT to rozbudowany program do fakturowania dla małych i średnich przedsiębiorstw wraz z obsługą magazynu, płatności i rejestrów VAT.

Umożliwia wystawianie wszelakiego rodzaju dokumentów sprzedaży (m.in. rachunków, faktur eksportowych i korygujących), prowadzenie ewidencji magazynowej (baza towarów, stany magazynowe, automatycznie wyliczanie marży dla poszczególnych grup towarowych), a także obsługę kasy, płatności i przelewów (dokumenty KP i KW, pobieranie wyciągów bankowych, generowanie formularzy przelewów).

Program wyposażony został również w moduły korespondencji seryjnej, a także GSM, który przyczynia się do kreowania profesjonalnego wizerunku firmy (obsługa za pomocą wiadomości SMS, przypomnienia o zaległościach i zobowiązaniach). Faktura-NT obsługuje system Intrastat, umożliwiający generowanie statystyk obrotów towarowych pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej i pozwala na pracę w sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty i wygodny w obsłudze, wiele szablonów faktur, ewidencja magazynowa, korespondencja seryjna
Brak (dla małej firmy jest wystarczający)
ocena użytkownika
25.10.2015 10:13 • Recenzja do wersji 5.6.6.901

Jeden z wielu dostępnych na runku programów do fakturowania. Za pomocą programu całkiem wygodnie przygotujemy faktury kupna, sprzedaży, korygujące czy też rachunki. Ponadto program jest świetny w rozliczaniu kasy i generowaniu dokumentów kasowych KP i KW. Plus za możliwość korzystania z wielu rożnych szablonów, ewidencje magazynową, sms`y oraz korespondencje seryjną.