FastVideoCataloger 3.95d

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FastVideoCataloger to profesjonalne narzędzie do tworzenia prywatnej biblioteki materiałów wideo (np. z imprez okolicznościowych, uroczystości czy też wakacji).

Pomimo wielu zróżnicowanych funkcjonalności narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a dodawanie kolejnych filmów do wideoteki zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki temu w jednym programie możemy zebrać rozmaite wideo rozrzucone po rożnych katalogach znajdujących się na dysku twardym naszego komputera i przeglądać je w sposób komfortowy (poza trybem wyświetlania szczegółów można także skorzystać z minimalistycznego wariantu przedstawiającego wyłącznie ikony plików).

FastVideoCataloger zawiera także wbudowany odtwarzacz multimedialny obsługujący formaty wideo kompatybilne z DirectShow. Wystarczy kliknąć na wybraną miniaturę obrazu, by uruchomić wideo w oknie lub na pełnym ekranie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można także utworzyć zrzut ekranowy i zapisać stop-klatkę do pliku graficznego w formacie JPG.

Wbudowana wyszukiwarka pozwala na szybkie zlokalizowanie obrazów w momencie, gdy nasza wideoteka składa się z wielu plików a ręcznie odnalezienie filmów staje się problematyczne. Oprócz niej warto zrobić także użytek ze zintegrowanego menadżera plików, który w łatwy sposób umożliwia zarządzanie posiadanymi wideo. Wspomniane narzędzie jest bardzo podobne do Eksploratora Windows.

Użytkownik może dostosować wygląd głównego okna programu FastVideoCataloger do własnych potrzeb i upodobań wykorzystując niestandardowe szablony. Dzięki temu bez problemu wyświetlimy obraz na wielu monitorach jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi