FilExile 2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FilExile to bardzo proste i przydatne każdemu użytkownikowi Windowsa narzędzie, umożliwiające skuteczne usuwanie plików, które z różnych przyczyn nie są możliwe do skasowania w standardowy sposób. Korzystając z tego niewielkiego programiku uporamy się z plikami zablokowanymi przez np. zainstalowane na komputerze oprogramowanie lub sam system operacyjny.

Obsługa programu jest banalnie prosta i ogranicza się w zasadzie jedynie do wskazania pliku, który chcielibyśmy usunąć. Jego działanie opiera się na wielu zaawansowanych algorytmach, wykorzystujących wielowątkowość. FilExile obsługiwany może być w trybie tekstowym z poziomu systemowego wiersza poleceń. Usuwane przy jego użyciu komponenty są trwale kasowane (z pominięciem systemowego kosza), a ich odzyskanie możliwe jest tylko przy użyciu specjalistycznego oprogramowania.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!