File Commentor 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Commentor to niewielka aplikacja, która umożliwia opatrzenie dowolnego pliku komentarzem.

Na pozór opisywane narzędzie może okazać się nieprzydatne, gdyż zawartość danego pliku zwykle określa jego nazwa, ale nierzadko mamy do czynienia z wyjątkami (np. nazwa pliku okazuje się nieadekwatna do zawartości i nie możemy jej zmienić), dlatego też za pomocą File Commentora możemy wprowadzić odpowiednie treści w komentarzu dla lepszej organizacji posiadanych dokumentów czy też jakichkolwiek innych, ważnych danych.

File Commentor może pochwalić się przejrzystym interfejsem użytkownika i pozwala na wprowadzenie komentarza do jednego lub więcej plików w tym samym czasie. Dodatkowym atutem programu jest możliwość umieszczania plików w jego oknie za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!