Finalna wersja Windows SteadyState 2.5 gotowa

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ukończył pracę nad Windows SteadyState 2.5 - nową wersją narzędzia niegdyś znanego jako Shared Computer Toolkit.

Jest ono przeznaczone na publiczne komputery współużytkowane (np. w szkołach, bibliotekach czy kawiarenkach internetowych) i zapewnia pełną kontrolę nad stanem i konfiguracją maszyn bez względu na zmiany czynione przez użytkowników. W wersji 2.5 nie wprowadzono zbyt wielu zauważalnych zmian - niemniej ważną nowością jest oficjalne wsparcie dla systemu Windows Vista, przeglądarki Internet Explorer 7 oraz pakietu Office 2007.

Więcej informacji na temat możliwości programu można znaleźć w dokumencie Windows SteadyState 2.5 Handbook, a sam program w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych