r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finalne wersje Norton Internet Security 2010 i AntiVirus 2010

Strona główna Aktualności

Firma Symantec udostępniła finalne wersje programów Norton Internet Security 2010 i Norton AntiVirus 2010. Rozwiązania te zostały wyposażone w nową technologię Quorum - system ochrony oparty nie tylko na sygnaturach szkodliwego oprogramowania, ale również na analizie reputacji wraz z inteligentnym systemem kontrolnym, który w zależności od potrzeb wybierze jedną z metod ochrony.

Technologia ta działa dzięki milionom użytkowników światowego programu Norton Community, którzy anonimowo nadsyłają dane o charakterystyce aplikacji działających w ich systemach. Większość użytkowników uruchamia głównie bezpieczne aplikacje, o znanym pochodzeniu, znanym wydawcy i innych wspólnych atrybutach. I odwrotnie, szkodliwe oprogramowanie zwykle jest widziane po raz pierwszy, ma nieznanego wydawcę i inne atrybuty, które przekładają się na złą reputację. Dane te pozwalają firmie Symantec obliczyć wskaźnik bezpieczeństwa każdej aplikacji. Bez pytania użytkownika Symantec może statystycznie ustalić - z dużą dokładnością - czy nieznana aplikacja jest bezpieczna dla sytemu.

Nowe Nortony wyposażone zostały także w nową wersję behawioralnego systemu do zwalczania szkodliwego oprogramowania, SONAR 2, oraz nowe wskaźniki zagrożeń - system Autopsy, który pomóc ma użytkownikom lepiej zrozumieć, co zaszło podczas próby infekcji. Ponadto moduł antyspamowy wyposażony został w nowy mechanizm zaczerpnięty z serwisu Symantec Brightmail, który zapewnia użytkownikom domowym ochronę klasy korporacyjnej o znacznie wyższej skuteczności.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkie produkty marki Norton, w tym Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus są zgodne z nowym systemem operacyjnym Microsoft Windows 7.

30-dniową wersję testową Norton Internet Security 2010 oraz Norton AntiVirus 2010 można pobrać z naszego vortalu z odpowiadających im kategorii w dziale PROGRAMY.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.