Find Face 1.6.3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja służy do przeszukiwania sieci społecznościowych pod kątem zdjęć ludzkich twarzy podobnych do tej, jaka zostanie do niej wprowadzona. Swoje zdjęcie można zrobić bezpośrednio z Find Face, albo wybrać z galerii. W wyniku otrzymamy listę profili społecznościowych zawierających podobne twarze.

Z poziomu aplikacji możemy przesłać im wiadomość czy poprosić o dodanie do znajomych.

Find Face jest obecnie w fazie beta, dostępne tylko po rosyjsku i działa z popularnym w Rosji serwisem społecznościowym Vkontakte. W ciągu miesiąca można przeprowadzić do 30 wyszukiwań za darmo, za następne trzeba zapłacić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Początek końca anonimowości: rosyjska aplikacja Find Face powiąże twarz z profilem społecznościowym

65
17.05.2016  •  Adam Golański

Dwa miesiące zajęło aplikacji Find Face zdobycie pół miliona użytkowników, w większości z Rosji i innych postradzieckich państw. Zdaniem komentatorów, może ona na dobre skończyć z osobistą anonimowością – no chyba że zaczniemy w przestrzeni publicznej nosić maski. Innowacyjny, bardzo szybki algorytm rozpoznawania twarzy pozwala bowiem użytkownikom FindFace ustalić tożsamość sfotografowanych przez nich osób z nawet 70% pewnością. Bazę danych dla Find Face stanowi serwis społecznościowy Vkontakte, dziś mający ponad 200 mln aktywnych użytkowników i około miliard fotografii. Stworzona przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych