Firmy.net - wyszukiwarka firm Firmy.net - wyszukiwarka firm 1.0.1

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Firmy.net zapewniają dostęp do sporej bazy firm działających w naszym kraju. Za jej pomocą łatwiej znajdziemy niezbędne nam towary i usługi.

Ekran główny programu wita nas jedynie oknem wyszukiwarki. Wpisujemy w nie nazwę firmy bądź też usługę (pralnia, fryzjer, itp.). Następnie określamy lokalizację (istnieje możliwość wsparcia się wbudowanym w urządzenie nadajnikiem GPS) i decydujemy czy chcemy zobaczyć wszystkie wyniki, najbliższe a może najlepsze.

Prosta lista prezentuje nazwę firmy, adres, telefon oraz przybliżoną odległość. Po wybraniu jednej z nich otrzymamy bardziej szczegółowe dane. Wśród nich znajdują się informacje o godzinach otwarcia, możliwość dodania firmy do kontaktów, opis, mapa a także możliwość ocenia zakładu i poznania opinii innych użytkowników.

Interfejs programu jest prosty i przejrzysty. Wśród minusów należy umieścić stabilność programu. Firmy.net miewa losowe problemy z wyszukiwaniem. Ważnym aspektem jest też sama baza danych. Choć zawiera w sobie wiele informacji o firmach to niestety część z nich jest nieaktualna. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!