Flame Painter Flame Painter 3.2

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flame Painter to program do tworzenia rozmaitych obrazów wykorzystywany przez profesjonalnych artystów CG, projektantów, entuzjastów, a także młodszych użytkowników w szkołach.

Flame Painter wspiera tablety Wacom i technologię Leap Motion oraz oferuje dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych w trakcie pracy nad swoim dziełem. Zawiera tysiące unikatowych pędzli do wyboru. Wszystkie pędzle są tworzone proceduralnie. Aplikacja pozwala na zapisywanie ustawień pędzli oraz pobieranie nowych z bogatej biblioteki dostępnej w Internecie. Narzędzie umożliwia także bardzo łatwe przygotowywanie teł, które uatrakcyjnią projekt.

Narzędzie bezproblemowo otwiera i zapisuje pliki z warstwami w formacie PSD, obsługuje FPA, PNG, JPG, TIF i BMP oraz pozwala na udostępnianie swoich dzieł w internetowej galerii. Korzystanie z aplikacji bardzo ułatwia technika "przeciągnij i upuść" – w mgnieniu oka możemy umieścić wybrany plik w głównym oknie programu i rozpocząć nad nim pracę.

Flame Painter pozwala na dodawanie efektów świetlnych (np. płomieni), przesuwanie oraz zmianę rozmiaru warstwy i obszaru roboczego, ustalanie bezpiecznej granicy na obszarze roboczym, edytowanie warstwy wektorowych, możliwość stworzenia dowolnej liczby warstw oraz skorzystanie z efektów filtrów Glow i Bloom.

Warto dodać, że Flame Painter może funkcjonować także jako wtyczka do Adobe Photoshop.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!