r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flexa 3D

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flexa to kolejna odmiana programu Furnish Pro, stworzona tym razem dla firmy FLEXA - duńskiego producenta mebli dziecięcych i akcesoriów.

Flexa 3D posiada wszystkie zalety bliźniaczych wobec siebie aplikacji Geac Computer. Obsługa programu sprowadza się do zdefiniowania wymiarów pomieszczenia, umiejscowienia okien i drzwi, a następnie nanoszenia na dwuwymiarową powierzchnię elementów produkcji FLEXA z zawartego w programie katalogu. Szeroka gama różnego rodzaju nie tylko mebli ale też akcesoriów dziecięcych pozwala na zaplanowanie wyglądu pokoju naszej pociechy.

Przybliżony efekt własnej twórczości można podziwiać na wizualizacji 3D. Końcowym etapem jest wydruk specyfikacji ze wszystkimi elementami w celu poszukiwania w sklepach ich odpowiedników - produkty FLEXA niestety nie są bowiem dostępne w Polsce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 13.09.2012 16:19

jak sie obsługuje ten program???

  #8 29.12.2010 14:42

"Skoro są w Polce, to trzeba się reklamowć na prawo i lewo. Kidy BRW załatwiło sobie meble w net+"

He, he, może BRW ma kasę i na robienie swoich programów i ich reklamę, a Flexie starczyło kasy tylko na jedno. Jest tyle tych programów, że ludzie mogą w nich przebierać, ale zawsze któreś będą bardziej popularne.

  #7 10.11.2010 11:13

Skoro są w Polce, to trzeba się reklamowć na prawo i lewo. Kidy BRW załatwiło sobie meble w net+, to kurcze od razu obiło mi się to o uszy na jakimś forum, czyli że informowano ludzi, a o flexie ciągle jakoś cicho...

  #6 21.10.2010 07:41

Meble FLEXA sa dostepne w Polsce i to od 2 lat. Np. w Gdyni.

  #5 20.10.2010 10:36

P. Anonimie, zaintrygowana spróbowałam obydwu, Flexy i net+ i jestem zaskoczona pana negatywną opinią na temat tego drugiego. Na moje oko wypada on lepiej niż flexa, i choć nie ma aż tylu kolorów, to ma on przede wszystkim służyć do aranżacji wnętrz, a do tego są potrzebne meble, a tych jest więcej niż się spodziewałam.

  #4 16.10.2010 19:22

niepolecam net+ ma mało kolorow do wyboru i wogole wolno chodzi

  #3 14.09.2010 10:39

Nie podoba mi się ten program, wizualnie wygląda on dziwnie i wnioskując z braku komentarzy na jego temat nie jest on zbytnio popularny. Raczej skorzystam z rady "Donaldinnio" i zobaczę czy ten net+ będzie lepszy, bo nie chce mi się tracić czasu na bezsensowne zabawy

  #2 24.05.2010 11:48

Skoro meble Flexa nie są dostępne w Polsce i po zrobieniu projektu i tak trzeba szukać zamienników, to jest to tylko projekt poglądowy, który równie dobrze można zrobić w innym programie w których są meble, które da się wykorzystać w dziecięcym pokoju np. z kolekcji brw w net+...

  #1 24.03.2008 17:39

Porównując załączony zrzut ekranu widać że to to samo co BoConcept Furnish Pro też dostępny na tym portalu.
Tamten program mi się nie podobał, tego już nie będę próbował.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.