Focus Focus 1.2.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Focus to aplikacja, która ma nam pomóc w zarządzaniu i porządkowaniu kolekcji zdjęć. W dużej mierze opiera się na mechanizmie tagów, które możemy przypisać w bardzo prosty sposób.

Ekran główny aplikacji wyświetla wszystkie grafiki zgromadzone na naszym urządzeniu z podziałem na foldery. Możemy je przeglądać, udostępniać innym, czy też sprawdzać szczegółowe informacje takie jak np. rozdzielczość. Focus obsługuje także gify i popularne formaty wideo, a w ich odnajdywaniu pomaga dobrze zaprojektowana wyszukiwarka.

Jednak główną zaletą aplikacji są już wspomniane tagi. Możemy je dodawać z poziomu strony głównej jak i podglądu wybranego elementu. Rozwijane menu prezentuje najpopularniejsze z nich, wystarczy jedno dotknięcie aby dodać dany tag do zdjęcia czy też wideo. Oczywiście do jednego elementu możemy przypisać wiele tagów. Choć tagi nie są niczym nowym, to jednak mechanizm ich dodawania i wyszukiwania w Focus jest prosty i przyjemny w obsłudze. Dodatkowo pozwala zabezpieczyć nasze dane za pomocą hasła.

Aplikacja w swojej podstawowej wersji jest darmowa i pozbawiona reklam. To spora zaleta, zwłaszcza że program posiada dobrze zaprojektowany interfejs wpisujący się w wytyczne material design.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!