r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Folx 5.2.13688

Strona główna Mac Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folx to darmowa edycja menadżera pobierania plików z wyszukiwarką torrentów.

Galeria programu

Flox obsługuje najpopularniejsze protokoły wymiany plików (HTTP, HTTPS, FTP oraz BitTorrent), daje możliwość wznawiania połączeń i ustawianie priorytetów pobierania danych, możliwość kontrolowania prędkości pobierania plików oraz ma wbudowany harmonogram zadań. Pobieranie plików podzielone jest na wątki, co pozwala na lepsze zarządzanie łączem.

Darmowa wersja ma ograniczenie do dwóch wątków, a także nie pozwala na pobieranie torrentów i zaawansowane zarządzanie transferami. Wersja komercyjna programu – Folx Pro – została wzbogacona o mechanizm Smart Speed Adjustment, który ma za zadanie „podkręcić” prędkość ściągania danych. W wersji Pro znajdziemy też sporo innych ulepszeń, jak wyszukiwarka torrentów, menedżer haseł, integracja z iTunes, możliwość pobierania filmów z YouTube'a i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.