r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Folx 5.3.13709

Strona główna Mac Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folx to darmowa edycja menadżera pobierania plików z wyszukiwarką torrentów.

Flox obsługuje najpopularniejsze protokoły wymiany plików (HTTP, HTTPS, FTP oraz BitTorrent), daje możliwość wznawiania połączeń i ustawianie priorytetów pobierania danych, możliwość kontrolowania prędkości pobierania plików oraz ma wbudowany harmonogram zadań. Pobieranie plików podzielone jest na wątki, co pozwala na lepsze zarządzanie łączem.

r   e   k   l   a   m   a

Darmowa wersja ma ograniczenie do dwóch wątków, a także nie pozwala na pobieranie torrentów i zaawansowane zarządzanie transferami. Wersja komercyjna programu – Folx Pro – została wzbogacona o mechanizm Smart Speed Adjustment, który ma za zadanie „podkręcić” prędkość ściągania danych. W wersji Pro znajdziemy też sporo innych ulepszeń, jak wyszukiwarka torrentów, menedżer haseł, integracja z iTunes, możliwość pobierania filmów z YouTube'a i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.