r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Monitor Manager 3.3.84

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Monitor Manager to niewielkie, ale przydatne narzędzie pozwalające na zdefiniowanie ustawień monitora.

Aplikacja działa w niewielkim oknie, gdzie zawarto wszystkie niezbędne opcje. Free Monitor Manager pozwala nie tylko na wybór danego monitora (jeśli oczywiście posiadamy więcej podłączonych ekranów), ale także oferuje możliwość zdefiniowania jasności obrazu i kolorów.

Za pomocą Free Monitor Manager możemy również przypisać konkretne ustawienia do danego odtwarzacza plików multimedialnych czy innego programu (np. po to, by w wybranym playerze automatycznie wyświetlał się obraz o wyższym kontraście niż domyślny).

Free Monitor Manager umożliwia również tworzenie profili użytkownika i przełączanie się między nimi w mgnieniu oka bez konieczności ręcznej zmiany ustawień monitora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mlkdom   6 #1 02.05.2017 14:06

Free Monitor Manager z licencją testową (trial)? Zdecydujcie się czy Free czy Trial.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.