Free Scan to PDF 8.8.2.4

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Scan to PDF to bezpłatne narzędzie, z pomocą którego zeskanujemy dowolne dokumenty, a następnie zapiszemy je na lokalnym dysku twardym w postaci pliku PDF.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze i podczas swojego działania wykorzystuje skaner dostępny lokalnie lub za pośrednictwem sieci. Umożliwia ona przekształcanie papierowych dokumentów (np. artykułów z gazet, faktur czy zdjęć) w pliki PDF, które można następnie wygodnie i łatwo organizować lub wysyłać do znajomych za pośrednictwem Internetu.

Free Scan to PDF do poprawnego działanie nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych składników. Atutem programu jest zestaw narzędzi, dzięki którym poprawimy jakość zeskanowanych dokumentów, a także przycinać, obracać o zadany kąt itp. Narzędzie z powodzeniem wykorzystać można do konwersji plików graficznych (m.in. JPEG, GIF, PNG, TIFF itd) do formatu PDF.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!