r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Future Soccer 1.0.4

Strona główna Windows Gry Sportowe

Wielu zastanawiało się, jak popularne sporty będą wyglądać w dalekiej przyszłości i bezpłatny projekt Future Soccer przedstawia jedną z wizji dla piłki nożnej. Według twórców projektu, podstawy, czyli że piłka jest jedna, a bramki są dwie, nie ulegną zmianie. Dojdzie do tego po prostu uzbrojenie, a same boiska nie tylko zmienią kształt, ale dołożone do nich zostaną również różnorakie umilające całą zabawę gadżety.

Galeria programu

Drużyny zredukowano do dwóch zawodników po każdej ze stron, bramkarza oraz napastnika. Pierwszym kieruje sztuczna inteligencja, a gracz skupia się na ataku. Piłki nie kopiemy. Kierujemy ją w kierunku bramki przeciwnika podręczną dmuchawą, ewentualnie można próbować zaliczyć gola z piłką w dłoni. Wtedy jednak wolniej biegamy, a rywale są agresywni. Strzał z bliska może pozbawić nas nawet życia.

Najczęściej kombinujemy ze strzałami z odbicia, zwłaszcza na stadionach z systemami przyśpieszającymi ruch piłki. Ciekawym urozmaiceniem jest wprowadzenie systemu rozwoju piłkarza. Po każdym meczu zyskujemy jakąś ilość doświadczenia, by co cały poziom móc zainwestować punkty rozwoju w przydatne zdolności z drzewka. Ostatecznie mamy więc szybką, futurystyczną grę sportową z elementami RPG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lowrider4you   4 #1 05.06.2017 22:44

fajna gierka.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.