Future Soccer 1.0.4

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wielu zastanawiało się, jak popularne sporty będą wyglądać w dalekiej przyszłości i bezpłatny projekt Future Soccer przedstawia jedną z wizji dla piłki nożnej. Według twórców projektu, podstawy, czyli że piłka jest jedna, a bramki są dwie, nie ulegną zmianie. Dojdzie do tego po prostu uzbrojenie, a same boiska nie tylko zmienią kształt, ale dołożone do nich zostaną również różnorakie umilające całą zabawę gadżety.

Drużyny zredukowano do dwóch zawodników po każdej ze stron, bramkarza oraz napastnika. Pierwszym kieruje sztuczna inteligencja, a gracz skupia się na ataku. Piłki nie kopiemy. Kierujemy ją w kierunku bramki przeciwnika podręczną dmuchawą, ewentualnie można próbować zaliczyć gola z piłką w dłoni. Wtedy jednak wolniej biegamy, a rywale są agresywni. Strzał z bliska może pozbawić nas nawet życia.

Najczęściej kombinujemy ze strzałami z odbicia, zwłaszcza na stadionach z systemami przyśpieszającymi ruch piłki. Ciekawym urozmaiceniem jest wprowadzenie systemu rozwoju piłkarza. Po każdym meczu zyskujemy jakąś ilość doświadczenia, by co cały poziom móc zainwestować punkty rozwoju w przydatne zdolności z drzewka. Ostatecznie mamy więc szybką, futurystyczną grę sportową z elementami RPG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!