reklama

G DATA wydaje nowe wersje produktów dla firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

G DATA, wywodzący się z Polski producent oprogramowania zabezpieczającego poinformował o wydaniu nowej linii produktów dla firm oznaczonych numerem 10.

Zasadniczo nowe produkty są trzy. Pierwszy z nich to G DATA MailSecurity 10, pocztowy serwer proxy do zabezpieczeń antywirusowych i antyspamowych poczty e-mail współpracujący z dowolnymi systemami klienckimi i serwerami pocztowymi. G DATA AntiVirus Business 10 to drugi produkt ukierunkowany na bardziej całościową ochronę antywirusową firmowej sieci. Jego instalacja składa sie z głównego serwera oraz zdalnie zarządzanych modułów na pozostałych serwerach i stacjach klienckich. Wreszcie trzeci produkt, G DATA ClientSecurity Business 10, to zestaw składający się z antywirusa i firewalla również pracujący w modelu klient-serwer.

Oprócz nowych produktów G DATA wydała także dwa pakiety. W skład obu z nich wchodzi oprogramowanie do ochrony poczty G DATA MailSecurity 10. Pierwszy pakiet, G DATA AntiVirus Enterprise 10 zawiera dodatkowo oprogramowanie G DATA AntiVirus Business 10 z ochroną antywirusową, zaś drugi pakiet, G DATA ClientSecurity Enterprise 10, posiada ochronę antywirusową i firewalla dzięki G DATA ClientSecurity Business 10.

Wszystkie nowe produkty G DATA od dzisiaj są dostępne w sprzedaży. Na stronie producenta można pobrać 90-dniowe wersje testowe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama