GG (Gadu-Gadu) GG (Gadu-Gadu) 12.4.101.12153

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

GG 12 to kolejna wersja pierwszego i najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego, pozwalającego użytkownikom na komunikację tekstową i audio-wideo w oparciu o technologię Instant Messaging (IM).

Aplikacja pozwala nam na komunikację z innymi użytkownikami komunikatora, zarówno w trybie tekstowym, głosowym, jak również audio-wideo. Oferuje funkcje sprawdzania pisowni, rejestrowania w archiwum wszystkich przeprowadzonych rozmów tekstowych, mechanizm kart pozwalający na komunikację z wieloma osobami z poziomu jednego okna, wbudowane radio, obsługuje emotikony, awatary, umożliwiając przy tym również wygodny transfer plików i grafiki pomiędzy użytkownikami oraz blokowanie niechcianych kontaktów.

Na tle konkurencyjnych rozwiązań tego typu GG 12 wyróżnia się m.in. wbudowanym klientem poczty e-mail oraz możliwością grania w gry dla dwóch osób. Wspomnieć warto również o wirtualnym dysku, w ramach którego możemy bezpłatnie przechowywać 5 GB dowolnych danych na zewnętrznych serwerach producenta. Jego atutem jest możliwość automatycznej synchronizacji plików pomiędzy komputerami, na których korzystamy z komunikatora oraz łatwego ich udostępniania znajomym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty
reklamy
ocena użytkownika
14.08.2018 13:33 • Recenzja do wersji 12.4.79.12022

stary dobry komunikator nowa wersja bardziej rozbudowana ale idzie się przyzwyczaić można też pobrać starsze wersje działają

Wieloletnie przyzwyczajenie do gg, interfejs starej daty, a takie lubię :)
Wolny, ciężki, REKLAMY !!!
ocena użytkownika
28.06.2016 14:04 • Recenzja do wersji 12.4.72

Najgorsze w gg są reklamy i to że strasznie jest ciężki i zużywa sporo baterii w telefonie. Przy włączonym gg bateria nie jest w stanie wytrzymać jednego dnia w S5, gdzie bez gg, spokojnie do tej 20 wytrzymuje. Fajny za to jest interfejs, pisanie, przejrzystość itd..