GG (Gadu-Gadu) GG (Gadu-Gadu) 12.4.103.12162

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

GG 12 to kolejna wersja pierwszego i najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego, pozwalającego użytkownikom na komunikację tekstową i audio-wideo w oparciu o technologię Instant Messaging (IM).

Aplikacja pozwala nam na komunikację z innymi użytkownikami komunikatora, zarówno w trybie tekstowym, głosowym, jak również audio-wideo. Oferuje funkcje sprawdzania pisowni, rejestrowania w archiwum wszystkich przeprowadzonych rozmów tekstowych, mechanizm kart pozwalający na komunikację z wieloma osobami z poziomu jednego okna, wbudowane radio, obsługuje emotikony, awatary, umożliwiając przy tym również wygodny transfer plików i grafiki pomiędzy użytkownikami oraz blokowanie niechcianych kontaktów.

Na tle konkurencyjnych rozwiązań tego typu GG 12 wyróżnia się m.in. wbudowanym klientem poczty e-mail oraz możliwością grania w gry dla dwóch osób. Wspomnieć warto również o wirtualnym dysku, w ramach którego możemy bezpłatnie przechowywać 5 GB dowolnych danych na zewnętrznych serwerach producenta. Jego atutem jest możliwość automatycznej synchronizacji plików pomiędzy komputerami, na których korzystamy z komunikatora oraz łatwego ich udostępniania znajomym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty interfejs
Reklamy, opcja ruletki dla tych, którym zależy na kontaktach ze znajomymi osobami
ocena użytkownika
13.04.2020 17:13 • Recenzja do wersji 12.4.101.12153

GG jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nauczyli się pisać sterty SMSów i jakoś do tej pory nie mogą przejść na rozbudowane multimedia. Dla takich osób GG jest opcją nie wymagającą wydawania kasy na każdą wiadomość z osobna. Ekhm... no właśnie. Nie wydasz na SMSa, ale za to musisz pooglądać propozycje rzeczy (nie)zbędnych. Coś za coś. Trzeba też brać pod uwagę, że z natury swojej GG miało służyć poznawaniu osób z okolicy, ergo twój numer może zostać wylosowany w tzw. ruletce, a ty dostaniesz propozycję rozmowy od gościa, którego nie znasz w ogóle. Ekstrawertycy podskoczą z radości, introwertycy zaklną i pozostaną przy kumpeli z liceum. W razie czego zawsze możesz ustawić sobie status Niewidoczny jako domyślny... tylko lepiej uzgodnij ze wspomnianą kumpelą.

prosty
reklamy
ocena użytkownika
14.08.2018 13:33 • Recenzja do wersji 12.4.79.12022

stary dobry komunikator nowa wersja bardziej rozbudowana ale idzie się przyzwyczaić można też pobrać starsze wersje działają