GIPHY. All the GIFS 2.7.5

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

GIPHY. All the GIFS to aplikacja mobilna popularnego serwisu Giphy.com, zawierającego bardzo obszerną bazę zabawnych animacji GIF. Pliki można łatwo udostępniać dalej, np. w mediach społecznościowych lub w komunikatorach internetowych.

W programie znajdziemy tysiące GIF-ów o różnej tematyce: nawiązujące do popularnych filmów, ze zwierzakami, muzyczne, memy, oddające rozmaite emocje i wiele, wiele innych. Pogrupowano je według kategorii tematycznych, co ułatwia szukanie interesującej nas treści. GIF-y można też wyszukiwać ręcznie, za pomocą wbudowanej w aplikację wyszukiwarki. Oprócz tego twórcy programu dodali kategorię Najnowsze i Najpopularniejsze, co ułatwia odrywanie GIF-ów cieszących się największą popularnością w społeczności giphy.com.

Każdy GIF możemy szybko udostępnić e-mailem, za pomocą Facebook Messengera, na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub Pinterest. Przyciski odsyłające do tych aplikacji są na stałe widoczne pod każdym GIF-em, podobnie jak skrót do kopiowania linku do danej animacji oraz przycisk, który uruchamia androidowy mechanizm dzielenia się treściami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w Viberze: dostępna obsługa GIF-ów i tworzenie kopii zapasowych rozmów

17
07.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Jeśli używacie komunikatora Viber na urządzeniu z Androidem lub iOS–em, czekają na Was ciekawe nowości. W zaktualizowanej wersji aplikacji pojawiła się obsługa GIF–ów oraz możliwość tworzenia kopii zapasowej rozmów prowadzonych za pomocą Vibera. GIF-y powoli, ale konsekwentnie podbijają komunikatory. Animacje tego typu coraz częściej pojawiają się na Facebooku, Twitter do okna tworzenia nowego wpisu dodał mechanizm wyszukiwania i umieszczania GIF-ów, powstają też serwisy internetowe poświęcone tylko tego typu treściom, np. GIPHY (Android, iOS). Twórcy Vibera dostrzegli ten trend i…

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
30.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza