r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google ukradkiem wycofuje z Google Play darmową aplikację tygodnia

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Pod koniec marca informowaliśmy Was, że w sklepie Google Play pojawiła się nowa sekcja, z darmową aplikacją tygodnia. Jak łatwo się domyślić, pozwalała ona na zdobycie płatnej aplikacji za darmo. Pomysł jak najbardziej godny pochwalenia, gdyby nie ostatnie zmiany. Możliwe, że Google chce się wycofać z tej inicjatywy i właśnie robi to po cichu.

Użytkownicy Google Play zauważyli, że sekcja z darmową aplikacją tygodnia nagle zniknęła. Bez żadnego wyjaśnienia ze strony Google. Jeśli wejdziemy na stronę, która wcześniej pozwalała na zdobycie darmowej aplikacji, zobaczymy komunikat o błędzie.

Kris Carlon z serwisu androidauthority.com, postanowił uzyskać odpowiedź od osób odpowiedzialnych za sklep Google Play. Jego pytanie pozostało jednak bez odpowiedzi. Nie wiemy, czy Google faktycznie wycofało się z dalszego świadczenia promocji czy jednak to przejściowe problemy i sekcja za jakiś czas powróci. Niestety, możliwe, że darmowa aplikacja tygodnia nie spełniła pokładanych w niej nadziei i Google postanowiło usunąć wspomnianą sekcję ze sklepu.

Możecie pamiętać, że akcja nie była dostępna w Polsce. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie można z niej było skorzystać nad Wisłą: wystarczyło uruchomić połączenie VPN do serwera w Stanach Zjednoczonych i mieliśmy aplikację za darmo.

Nie jest w tej chwili jasne, jaki los czeka sekcję darmowej aplikacji tygodnia. Liczymy, że całość powróci i dodatkowo będzie oficjalnie dostępna w Polsce. Korzystaliście może z tych promocji? Może jednak u was sekcja nadal jest dostępna? Sprawdźcie i dajcie znać.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.