r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gra Hearthstone już nudziła? Nowe rozszerzenie dodaje przeszło setkę kart

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft, dostępna za darmo na PC oraz urządzenia przenośne, doczekała się kolejnego dużego dodatku. Wielki Turniej, gdyż tak się on nazywa, przede wszystkim wprowadza przeszło 130 świeżych kart, z których można stworzyć własną talię. Oznacza to wiele nowych możliwości taktycznych w starciach. Rozszerzenie ujęto w ramy rycerskich pojedynków dla śmiałków oraz awanturników.

Konkretnie to otrzymujemy 132 karty o różnorakich właściwościach, w tym takie, które mogą zostać zainspirowane do walki. Wybrane z nich normalnie może nie zachwycają statystykami, ale kiedy tylko gracz użyje mocy swojego bohatera, ich możliwości bojowe wzrosną czy pozwolą one przykładowo przywoływać szybko kolejne stwory, a więc błyskawicznie poszerzać szeregi własnej armii. Ta wprowadzana mechanika istotnie wpłynie na wygląd starć, mogąc przewrócić ich wynik nawet do góry nogami.

r   e   k   l   a   m   a

Do tego dochodzi teraz przywoływanie po losowej karcie stwora od każdego gracza, by ten ze sługusem o większym koszcie użycia uzyskał dodatkowe efekty w trakcie danej partii. Trochę to inspirowane taką naszą znaną grą w wojnę. Ponadto zajadli karciarze mogą liczyć na ciekawe bonusy pod koniec sezonu, jeżeli grają regularnie i poprawiają swoją rangę. Najlepsi dostaną skrzynie ze skarbami, a w nich między innymi złote karty i pył. Ta funkcjonalność zakulisowo weszła w życie wraz z ostatnią aktualizacją .

Z ciekawostek warto wymienić jeszcze kolejną nową planszę do rozgrywania walk plus ważne zmiany przy starciach na Arenie. Uczestnicy zabawy mają obecnie szansę zgarnąć pakiety kart z podstawowego wydania Hearthstone, jak i dodatków, więc niekoniecznie od razu należy bawić się w mikrotransakcje, aby położyć ręce na nowych opcjach. Wszystkie wprowadzone karty do wglądu dostępne są na Facebooku gry.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.