Grafik dyżurów 2.90

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Grafik dyżurów to jak sama nazwa wskazuje narzędzie pomocne osobom ustalającym rozkład godzin pracy dla pracowników w zakładach pracy.

Program jest całkowicie bezpłatny i stworzony został z myślą o projektowaniu grafików na oddziałach szpitalnych, jednak duże możliwości konfiguracyjne sprawiają, iż doskonale nadaje się do użycia także w innych instytucjach i firmach. Umożliwia on łatwe i intuicyjne tworzenie rozkładu pracy dla pracowników, obsługę nawet do 4 zmian roboczych, automatyczne wyznaczanie miesięcznego normatywu pracy, wykorzystanego i pozostałego czasu pracy poszczególnych pracowników oraz ilości dostępnego urlopu, a także dni opieki nad dzieckiem.

Ponadto Grafik dyżurów potrafi generować wydruki miesięcznego rozkładu pracy dla grupy pracowników, miesięcznej karty ewidencji pracy z podziałem na przepracowane godziny (świąteczne, nocne oraz dzienne) i indywidualnych rozkładów pracy dla grupy pracowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty i czytelny interfejs, generowanie list i informacji o pracownikach, program bezpłatny
Brak
ocena użytkownika
25.10.2015 10:27 • Recenzja do wersji 2.50

Program do planowania czasu pracy dla pracowników. Jest bardzo prosty w obsłudze i posiada całkiem czytelny interfejs. Program umożliwia rozpisanie 4 zmian roboczych. Plus za możliwość dodania informacji o pracownikach (adres, stanowisko itp.) Ponadto w programie możemy łatwo wygenerować i wydrukować rozkład pracy, urlopy, listy nieobecności czy dane kontaktowe.