r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HandBrake 1.0.7

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HandBrake to uniwersalny program do transkodowania plików multimedialnych, w którym znalazły się specjalne profile dla różnych urządzeń mobilnych oraz dużo zaawansowanych opcji dla kodeków. Program pozwala kodować pojedyncze pliki oraz kolejkować wiele zadań.

W HandBrake można kodować filmy dla konkretnych urządzeń, jak iPhone czy iPad, a także wybrać uniwersalne ustawienia dla materiałów wysokiej jakości lub mieszczących się w „rozsądnym” rozmiarze pliku. Wybór profilu jest bardzo łatwy, a w razie potrzeby można sięgnąć po zaawansowane ustawienia wybranych kodeków.

r   e   k   l   a   m   a

Przy kodowaniu HandBrake pozwala wybierać rozdziały płyt DVD i dzielić materiał na rozdziały na podstawie metadanych. Program poradzi sobie także z dołączeniem do kodowanego materiału napisów dostarczonych w formatach VobSub, Closed Captions CEA-608, SSA i SRT. Kodowane materiały wideo można filtrować i usunąć z nich szum, artefakty, zamienić na obraz czarno-biały, skalować bądź przyciąć. W wielu przypadkach dostępny jest podgląd na żywo.

HandBrake potrafi otworzyć większość spotykanych formatów plików, a także płyty DVD i BluRay, jeśli nie są zabezpieczone. Filmy może zapisywać w kontenerach .MP4 (.M4V) i .MKV.

Kodeki, jakie może wykorzystać do zapisu obrazu: H.264 (x264 i QuickSync), H.265 (x265) MPEG-4 i MPEG-2 (libav), VP8 (libvpx) oraz Theora (libtheora).

Kodekidla dźwięku: AAC / HE-AAC, MP3, Flac, AC3 i Vorbis. Ścieżki audio Pass-thru: AC-3, DTS, DTS-HD, AAC i MP3.

HandBrake jest projektem otwartoźródłowym. Większość jego kodu źródłowego dostępna jest na licencji BSD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.