Hearthstone: Heroes of Warcraft 8.0.0.18336

Strona główna Mac Gry Logiczne i karciane
Pobierz program

Hearthstone: Heroes of Warcraft jest logiczną grą karcianą, w której widoczne są nawiązania do „Magic: The Gathering”. Produkt amerykańskiej firmy Blizzard jest jednak bardziej przystępny dla początkujących graczy. Celem gry jest tworzenie swojej talii kart i pojedynkowanie się z innymi graczami. Aktualizacje dodały tryb dla jednego gracza.

Gra jest osadzona w świecie Azeroth, z którym spotkaliśmy się już w innych produktach z serii Warcraft. System free-to-play pozwala na czerpanie radości z grania w pełni za darmo. Paczki kart i rozszerzenia fabularne można kupić za pomocą waluty wirtualnej, zdobywanej podczas rozgrywki. Niecierpliwi gracze mogą przyspieszyć postęp za dolary.

Podstawowe zasady są bardzo łatwe do opanowania. Gracz nie potrzebuje znajomości innych karcianek, aby udało mu się zrozumieć jak grać. W rozgrywce nie przeszkadza też brak styczności z uniwersum Warcrafta. Starszym Warcraftowym wyjadaczom możliwość grania znanymi im postaciami jak Thrall, Garrosh lub Malfurion z pewnością się spodoba.

W Heartstone dostępne jest 9 klas (m.in. druid, wojownik, łotrzyk, czarnoksiężnik), które gracz wybiera przed pojedynkiem. Można grać w trybie jedno- i wieloosobowym. Gra dla pojedynczego gracza nazywana jest przygodą. Aktualnie ten tryb dzieli się na trening oraz dwie kampanie: Naxxramas i Czarna Góra. W rozgrywce wieloosobowej możemy pojedynkować się z innymi graczami za pomocą Battle.net w takich trybach jak „Pojedynek” lub „Arena”. Podczas „Pojedynku” gracze ścierają się w darmowej walce, a aby uczestniczyć w trybie „Areny” należy zapłacić albo walutą gry, albo za pomocą mikropłatności. Dostępna jest również możliwość stoczenia walki ze znajomym w trybie „Wyzwanie” i oglądanie pojedynków znajomych w trybie „Obserwatora”.

Karty w grze mają różne właściwości. Dzielą się ze względu na popularność (epicka, legendarna, podstawowa, rzadka, zwykła), klasę oraz typ (broń, stronnik, zaklęcie). Gracz sam może tworzyć z nich talie składające się z 30 kart. Zarządzanie nimi jest możliwe dzięki menadżerowi kolekcji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hearthstone, Eclipse, Cthulhu, DreamWorks COLOR i Painter – najciekawsze programy tygodnia

17
20.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. W tym tygodniu przedstawiam głównie programy znane w odpowiednich kręgach, które zostały w naszej bazie zaktualizowane, pierwszy raz niekoniecznie darmowe. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Cthulhu Virtual Pet H.P. Lovecraft, który ma w Redakcji kilku miłośników, obchodziłby dziś 126 urodziny, więc zacznę od gry z Cthulhu w roli głównej. Cthulhu Virtual Pet to bardzo przyjemny „wirtualny Przedwieczny” dla Androida. Podobnie jak w innych…

Gra Hearthstone już nudziła? Nowe rozszerzenie dodaje przeszło setkę kart

3
25.08.2015  •  Tomasz Wrzesień

Karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft, dostępna za darmo na PC oraz urządzenia przenośne, doczekała się kolejnego dużego dodatku. Wielki Turniej, gdyż tak się on nazywa, przede wszystkim wprowadza przeszło 130 świeżych kart, z których można stworzyć własną talię. Oznacza to wiele nowych możliwości taktycznych w starciach. Rozszerzenie ujęto w ramy rycerskich pojedynków dla śmiałków oraz awanturników. Konkretnie to otrzymujemy 132 karty o różnorakich właściwościach, w tym takie, które mogą zostać zainspirowane do walki. Wybrane z nich normalnie może nie zachwycają statystykami, ale…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza