r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Homedale 1.74

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Homedale to niewielkie narzędzie do wyszukiwania sieci bezprzewodowych Wi-Fi i monitorowania ich siły sygnału. Z powodzeniem posłużyć ono może również jako alternatywa dla systemowego menedżera połączeń.

Galeria programu

Program po uruchomieniu przeprowadza w czasie rzeczywistym skanowanie pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe i wyświetla na liście wszystkie wykryte punkty dostępowe. Poza informacją o nazwie każdej z nich, znajdziemy tam również dane o sile sygnału, adresie MAC, trybie pracy, częstotliwości czy rodzaju zastosowanych zabezpieczeń. Do dyspozycji użytkownika pozostaje prosta wyszukiwarka, usprawniająca obsługę dużej ilości sieci, a także opcje tworzenia logów z różnymi informacjami oraz nawiązywania połączenia ze wskazanym punktem dostępowym.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto Homedale prezentuje jako wykres siłę sygnału w czasie (istnieje opcja jego zapisu jako plik graficzny) i pozwala na geolokalizację sieci, z którą jesteśmy aktualnie połączeni. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie, jest gotowe do działania tuż po pobraniu, a jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #5 25.01.2017 09:18

@mleczakm: do tego właśnie nadaje się doskonale

mmarekk   10 #4 16.12.2014 04:35

@mleczakm: dzięki, że to napisałeś, szkoda że nie wynika to z opisu Redakcji ani ze screenów, jak dla mnie jest to najważniejszy element pokazywany przez ten program, do tej pory korzystałem z inSSIDer, no ale jest płatny i się skończyło :)

mleczakm   3 #3 09.12.2014 23:44

@mmarekk: Chociażby do sprawdzenia, na którym kanale w okolicy najlepiej będzie postawić własną sieć (który jest najmniej zajęty).

mmarekk   10 #2 09.12.2014 16:34

zastanawiam się do czego mi ta wiedza i nie wiem

  #1 12.11.2014 22:25

Chyba git. wprawdzie firewall wyświetlił pare ostrzeżeń (jakieś ingerencje w rejestr i w system), więc na wszelki wypadek ustawiłem blokady na wszystko, ale program mimo to działa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.