Homedale Homedale 1.89

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Homedale to niewielkie narzędzie do wyszukiwania sieci bezprzewodowych Wi-Fi i monitorowania ich siły sygnału. Z powodzeniem posłużyć ono może również jako alternatywa dla systemowego menedżera połączeń.

Program po uruchomieniu przeprowadza w czasie rzeczywistym skanowanie pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe i wyświetla na liście wszystkie wykryte punkty dostępowe. Poza informacją o nazwie każdej z nich, znajdziemy tam również dane o sile sygnału, adresie MAC, trybie pracy, częstotliwości czy rodzaju zastosowanych zabezpieczeń. Do dyspozycji użytkownika pozostaje prosta wyszukiwarka, usprawniająca obsługę dużej ilości sieci, a także opcje tworzenia logów z różnymi informacjami oraz nawiązywania połączenia ze wskazanym punktem dostępowym.

Ponadto Homedale prezentuje jako wykres siłę sygnału w czasie (istnieje opcja jego zapisu jako plik graficzny) i pozwala na geolokalizację sieci, z którą jesteśmy aktualnie połączeni. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie, jest gotowe do działania tuż po pobraniu, a jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!