Howard E-Mail Notifier 1.58

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Howard E-Mail Notifier to niewielka aplikacja, która działa w obrębie zasobnika systemowego i informuje użytkownika o nowych wiadomościach w skrzynkach pocztowych Outlook.com, Hotmail, Live.com, Zoho, GMail i innych.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i stanowi odpowiednik np. Gmail Notifiera dla usług pocztowych udostępnianych przez firmę Microsoft. Potrafi ono okresowo sprawdzać zawartość naszej skrzynki pocztowej i powiadamiać nas o nowych korespondencjach w postaci pop-upów, którym towarzyszy sygnał dźwiękowy. Operacja sprawdzania konta e-mail może być też inicjowana ręcznie przez użytkownika. Każde z powiadomień zawiera informacje o liczbie nowych wiadomości, ich nadawcy oraz temacie.

Aplikacja oferuje kilka opcji konfiguracyjnych, które pozwalają na dostosowywanie podstawowych parametrów jej pracy. Znajdziemy wśród nich ustawienia czasu (od 30 sekund do 5 minut), co jaki sprawdzana będzie nasza skrzynka pocztowa, czasu wyświetlania powiadomień (od 5 sekund do 2 minut), ikony w zasobniku, domyślnej aplikacji do odczytu wiadomości (przeglądarka internetowa lub klient e-mail) oraz sygnału powiadomienia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
boos59   4 #5 30.05.2016 20:27

"informuje użytkownika o nowych wiadomościach w skrzynkach pocztowych Outlook.com, Hotmail, Live.com, Zoho, GMail i innych"

Co to znaczy innych? Jesli już cos opisujesz to podawaj konkretnie mozliwosci programu, a nie wklejaj tego co piszą na innych stronach.

andrzejjajko   8 #4 23.12.2014 19:30

super pomysł producent programu miał i przyznam że super działa ale na konto outlookc trza sie codziennie logować albo potwierdzać a to dokuczliwe jest

  #3 13.10.2014 00:28

@andrzejjajko: Szkoda, to zostaje z pop peeper.

Autor edytował komentarz.
Stoow   4 #2 03.03.2014 07:38

Jest już wersja 1.20 z polskim tłumaczeniem. Dodatkowo program obsługuje też inne serwisy, np. Gmail, Zoho, Yahoo etc.

Autor edytował komentarz.
andrzejjajko   8 #1 25.05.2013 21:33

fajny program ale ma jedną wade:
-obsługuje on tylko jedno konto mailowe