Kadu Kadu 4.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kadu to jeden z najpopularniejszych klientów sieci Gadu-Gadu dla systemu Linux.

Powstał jako projekt wykorzystujący API środowiska graficznego KDE, ale z czasem się od niego uniezależnił i obecnie można go używać na wielu innych systemach uniksopodobnych a także w systemie Windows. Obecna wersja Kadu wspiera protokół Gadu-Gadu oraz Jabber/XMPP (w tym także Facebook i Google Hangouts). Jest to w pełni funkcjonalny komunikator wyposażony w obsługę konferencji, animowanych emotikonów, powiadomień dźwiękowych, przesyłania plików oraz szyfrowania pogawędek przy użyciu OpenSSL.

Wysyłanie wiadomości SMS do użytkowników polskich sieci komórkowych jest możliwe na takiej samej zasadzie jak w oryginalnym kliencie Gadu-Gadu. Wszystko obudowano w konfigurowalny interfejs.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

obsługa GG; ma wszystko co ma mieć
wstrzymano dalszy rozwój programu
ocena użytkownika
23.08.2017 11:48 • Recenzja do wersji 4.3

Kadu używam do gadu-gadu.
Gajim do Jabber.
Miranda do ICQ.
Tak sobie ustawiłem lata temu i nie widzę powodu żeby coś zmieniać :-)

Lekki, darmowy (open source), brak nachalnych reklam, multiplatformowy
brak ;)
ocena użytkownika
13.12.2014 23:20 • Recenzja do wersji 1.3

Komunikator dla wielu najpopularniejszych sieci; GG, Jabber, Facebook i inne. Jako komunikator sprawdza się świetnie. Wiele ludzi zapomniało już wprawdzie o GG ale obsługa Facebook i Jabber jest niewątpliwie na plus. Ja osobiście używam do GG i Jabbera, bardzo sobie chwalę. Każdemu polecam. Warto wspomnieć że tworzą go również rodacy:)