Karen's LAN Monitor 1.4.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stosunkowo prosty, bezpłatny program wyświetlający informacje o aktywnych połączeniach sieciowych wraz z m.in. adresem IP serwera, portem, statusem, nazwą programu wykorzystującego połączenie, a także ruchu sieciowym wraz z ilością wysłanych i otrzymanych danych oraz statystyki.

Karen's LAN Monitor pozwala ponad to na uzyskanie szczegółowych informacji na temat wszystkich urządzeń sieciowych zainstalowanych w komputerze wraz z m.in. nazwą urządzenia, jego maksymalną prędkością, adresem MAC i przypisanymi ustawieniami sieciowymi. Pomocną funkcją jest możliwość zapisania do pliku tekstowego lub skopiowania do schowka, wszystkich informacji wyświetlanych przez program (w zależności od aktywnej karty).

Uwaga!

Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Visual Basic Runtime. Najnowszą wersję wspomnianych bibliotek można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!