r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kasa 4.1

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Kasa to niewielka aplikacja do wspomagania działających w obrębie przedsiębiorstwa kas, która umożliwia sprawną ewidencję dokumentów sprzedażowych, gromadzenie informacji o kontrahentach czy też tworzenie raportów kasowych.

Galeria programu

Program pozwala na wygodne tworzenie dokumentów KP i KW, przeglądanie ich z podziałem na dzień wystawienia, miesiąc lub rok, monitorowanie stanu kasy oraz utargu z danego dnia. Aplikacja Kasa wyposażona została również w moduł do przechowywania danych teleadresowych kontrahentów, tworzenia raportów kasowych i generowania różnorakich zestawień z uwzględnieniem zdefiniowanych przez użytkownika parametrów.

Kasa pozwala na obsługę więcej niż jednego stanowiska kasowego. Jej zaletą są elastyczne pod względem dostosowywania do wymagań klientów szablony wydruków. Ponadto każdy wydruk może zostać z poziomu aplikacji wyeksportowany do dokumentu PDF lub arkusza kalkulacyjnego programu Microsoft Excel.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i obsługę maksymalnie 1 stanowiska kasowego.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
SebSoft   1 #8 31.01.2017 18:43

Dziękujemy za komentarze. @Dementor - sedecznie prosimy o przesłanie sugestii dotyczących brakujących funkcji programu. Jednocześnie informujemy, że program serwisant.eu a program Kasa to dwie różne aplikacje i służą do zupełnie innych celów. Program kasa służy do tworzenia raportów kasowych z wprowadzonych dokumentów KP i KW, program serwisant jest oprogramowaniem serwisowym kas fiskalnych.

Autor edytował komentarz w dniu: 31.01.2017 18:49
Dementor   31 #7 15.06.2016 07:41

@zorro80pl (niezalogowany): Naucz się logować. Bo to co uprawiasz to zwykły hejt, nie poparty merytorycznymi argumentami.

Autor edytował komentarz w dniu: 15.06.2016 09:50
  #6 14.06.2016 22:15

@80mentor: Bzdur piszesz kolego. Najpierw sprawdź czy te 2 programu służa do tego samego a potem wystawiaj opinię. Jak dla mnie piszesz tylko po to by zdobyć kolejną odznakę. Żenada.

  #5 14.06.2016 22:14

Gorąco polecam. Właśnie zainstalowałem wersję 4.2 i jest super. Teraz wystawienie dokuemntu ogranicza się tylko do wybrania kontahenta dzięki dodanym szablonom dokumentów. 80 mentor może najpierw zanim napiszesz komentarz to miej pewność że piszesz o tym samym. bo tak to wielka bzdura ci wyszła. Te 2 programy służ zupełnie innym rzeczom.

  #4 05.02.2016 15:44

80mentor ... Przejrzałem obie aplikacje i służą do czego innego. Może zanim coś zaczniesz komuś narzucać to po prostu sprawdź czy mówisz o tych samych rzeczach.... No chyba że sobie chciałeś darmową reklamę zrobić ;)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 11.11.2015 20:59

@80mentor: Czyli czego konkretnie Ci brakuje? Bo tak krytykować bez konkretów to każdy potrafi.

Dementor   31 #2 27.10.2015 23:14

@msplay (niezalogowany): http://www.serwisant.eu/ najlepszy program tego typu. Prosty przejrzysty. Lepszy od tej aplikacji. Która jak dla mnie jest nazbyt archaiczna, i ma ograniczony zakres funkcji.

  #1 20.05.2013 21:05

Używam programu od stycznia 2012 roku. Narzędzie funkcjonalne, intuicyjne. Autor odpowiada na maile i (miałem problem) zdalnie pomaga w konfiguracji. Z każdą aktualizacją pojawiają się nowe funkcje, ale nie "wodotryski", tylko naprawdę przydatne opcje. Napisałem autorowi co według mnie trzeba zmienić i w kolejnej aktualizacji zmiany zostały uwzględnione. Prowadzę dwie niezależne kasy, a można znacznie więcej. Ostatnio przekazałem obsługę programu pracownicy i "załapała" z marszu. Z maila od autora wiem, że szykują się nowe zmiany, oczywiście na lepsze. Polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.