Kasa 4.5.6

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kasa to niewielka aplikacja do wspomagania działających w obrębie przedsiębiorstwa kas, która umożliwia sprawną ewidencję dokumentów sprzedażowych, gromadzenie informacji o kontrahentach czy też tworzenie raportów kasowych.

Program pozwala na wygodne tworzenie dokumentów KP i KW, przeglądanie ich z podziałem na dzień wystawienia, miesiąc lub rok, monitorowanie stanu kasy oraz utargu z danego dnia. Aplikacja Kasa wyposażona została również w moduł do przechowywania danych teleadresowych kontrahentów, tworzenia raportów kasowych i generowania różnorakich zestawień z uwzględnieniem zdefiniowanych przez użytkownika parametrów.

Kasa pozwala na obsługę więcej niż jednego stanowiska kasowego. Jej zaletą są elastyczne pod względem dostosowywania do wymagań klientów szablony wydruków. Ponadto każdy wydruk może zostać z poziomu aplikacji wyeksportowany do dokumentu PDF lub arkusza kalkulacyjnego programu Microsoft Excel.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i obsługę maksymalnie 1 stanowiska kasowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!