Kaspersky QR Scanner Kaspersky QR Scanner 1.7.4.232

Strona główna Android Akcesoria Czytniki QR
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kaspersky QR Scanner jak sama nazwa wskazuje jest skanerem kodów QR przygotowanym przez firmę Kaspersky. Ta jest znana głównie z produkcji popularnego pakietu antywirusowego.

Aplikacja Kaspersky QR Scanner ma nam pomóc w skanowaniu kodów QR, jednak w przeciwieństwie do innych programów tego typu, dodatkowo zadbać o nasze bezpieczeństwo. Zawartość kody jest najpierw sprawdzana z bazą firmy Kaspersky, a następnie wyświetlana w oknie podglądu. Jeżeli treść jest uznana za niebezpieczną, zostaniemy o tym ostrzeżeni.

W przypadku danych teleadresowych możemy je zapisać w naszej książce adresowej. Z poziomu okna skanera mamy możliwość aktywowania lampy błyskowej. Niestety skaner radzi sobie średnio nawet przy dobrym świetle. Kod musi być wyraźny i dobrze widoczny. Wśród wad można również wymienić irytujące reklamy pozostałych usług firmy Kaspersky. Dzięki nim aplikacje jest jednak darmowa. Kaspersky QR Scanner stanowi ciekawą alternatywę dla innych skanerów, jednak nie jest dobrym wyborem dla osób, którym zależy na szybkości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!