Kindle Kindle 1.20

Strona główna Mac Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program

Kindle to program do czytania książek elektronicznych, kupionych w księgarni Amazon, lub przesłanych do chmury. Pozwala także na przeglądanie sklepu i obsługę czytnika Amazon Kindle.

Po założeniu konta w międzynarodowej księgarni można korzystać z ogromnej kolekcji książek w wielu językach – głownie angielskim – w której często można zgarnąć dobrą pozycję za darmo. Poza tym można wysyłać sobie własne pliki pocztą elektroniczną na wybrany adres (na przykład ania@kindle.com) i pobierać je do aplikacji z chmury. Wreszcie można w aplikacji Kindle otwierać pliki PDF zapisane na komputerze.

Do zalet aplikacji Kindle należy zaliczyć sporą elastyczność wyglądu czytanej książki – można włączyć białe, beżowe lub czarne tło, zmienić wygląd tekstu albo włączyć widok dwóch kolumn, co jest bardzo przydatne na komputerze. Jeśli czytamy na kilku urządzeniach, można synchronizować ostatnią stronę między nimi. Ponadto aplikacja pozwala dodawać zakładki, sprawdzać słowa w słowniku języka angielskiego w słowniku Oxforda i zapisywać notatki, które także zostaną zsynchronizowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!