r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LibreOffice 3.3.3 wydany, 3.3 będzie rozwijany do końca roku

Strona główna Aktualności

Z małym poślizgiem ukazała się wersja 3.3.3 LibreOffice. Jest to jedna z ostatnich wersji z linii 3.3 pakietu.

Informacje o nowym wydaniu nie podają szczegółów, ale wiadomo, że w tej wersji skupiono się na poprawie błędów i polepszeniu bezpieczeństwa pakietu.

Podczas gdy wielu użytkowników już używa wersji 3.4 LibreOffice, Linia 3.3 jest przez deweloperów nadal uważana za właściwą do pracy w firmach i środowiskach produkcyjnych. Ta linia będzie rozwijana do końca roku, co pozwoli użytkownikom bezbolesne przejście na wersję 3.4, która — jak zapewniają twórcy — zostanie do tego czasu dopracowana. Mimo zmiany licencji kodu OpenOffice.org na Apache 2.0, The Document Foundation nadal będzie udostępniać LibreOffice na licencji LGPL 3.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto wczoraj The Document Foundation podała do wiadomości listę pierwszych członków Komisji Doradczej. Do zespołu, który ma wspomagać w podejmowaniu decyzji radę nadzorczą fundacji, przyjęci zostali reprezentanci jej sponsorów: Google, SUSE, Red Hata, Freies Office Deutschland e.V., Software in the Public Interest oraz Free Software Foundation. Każda organizacja ma jedno miejsce w Komisji, a każdy doradca może pełnić obowiązki przez jeden rok.

Wersję 3.3.3 LibreOffice można pobrać ze strony projektu, a z naszego portalu można pobrać wersję 3.4 pakietu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.