LiveScore LiveScore 4.2.3

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobilna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów z wynikami na żywo Livescore.com, który każdego weekendu dostarcza informacji o wynikach meczów z całego świata.

Podstawową zakładką po uruchomieniu są spotkania piłkarskie. Aplikacja przekazuje takie informacje jak aktualna minuta meczu, strzelcy goli oraz żółte i czerwone kartki, a także nazwę rozgrywek, w ramach których jest rozgrywane dane spotkanie. Za pomocą aplikacji mobilnej LiveScore możemy także sprawdzić archiwalne wyniki spotkań ligi, która nas interesuje, a także przejrzeć nadchodzące wydarzenia. Oprócz wyników dotyczących piłki nożnej aplikacja dostarcza także informacje na temat meczów hokeja, koszykówki, tenisa i krykieta. Wyniki odświeżane są automatycznie, domyślnie co 60 sekund.

Dużym plusem LiveScore na Androida jest szybkość działania. Warto pochwalić także ilość dostępnych lig, brak wyświetlanych reklam i minimalne zużycie transferu danych. Przydałyby się natomiast informacje na temat rozgrywek siatkarskich i możliwość ustawienia przypomnień o interesującym nas spotkaniu czy możliwość oznaczenia meczu jako ulubiony, tak, aby nie trzeba było go za każdym razem szukać

.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!