MSN Health & Fitness 1.2.64

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zdrowie i kondycja to twój osobisty trener, dietetyk i encyklopedia zdrowia zamknięte w jednej aplikacji od Microsoftu. Pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowszy tryb życia.

Aplikacja dzieli się na 3 zakładki: dzisiaj, fitness i medycyna. Pierwsza z nich zapewnia nam dostęp do najważniejszych opcji, informacji oraz ćwiczeń. Z jej poziomu możemy monitorować nasze ćwiczenia i aktywność. Do wyboru mamy kilkanaście kategorii, część z nich jest bardzo egzotyczna i nie do końca wykorzystuje możliwości programu

Fitness to gotowe zestawy ćwiczeń, pomagających nam powrócić do formy bądź też pracować nad konkretną partią mięśni. Ostatnia z zakładek to małe kompendium zdrowia. Nie zastąpi lekarza, ale potrafi udzielić wskazówek co do odczuwanego przez na bólu czy też innych dolegliwości. Na uwagę zasługuje dobrze przygotowana, multimedialna forma zakładki medycyna.

Zdrowie i Fitness to aplikacja godna polecenia, ale i nierówna. Spory zakres tematyczny sprawił, że w programie jest kilka drobnych błędów, które mogą niektórych zniechęcić. Dodatkową zaletą jest współpraca z wersją w serwisie msn.com, na komputery i tablety, dzięki czemu zarządzanie naszym profilem jest jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zalogować się na konto Microsoft.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ćwicz z głową: użyj MSN Zdrowie i fitness do planowania treningu i diety

18
23.04.2015  •  Łukasz Tkacz

Mamy nadzieję, że po ostatniej prezentacji wypróbowaliście albo od dawna używacie Endomondo lub innej aplikacji do monitorowania aktywności fizycznej. Trening bez planu i bez wyznaczonych ćwiczeń jest jednak niewiele wart i nie przyniesie dobrych rezultatów. Warto sięgnąć po MSN Zdrowie i fitness, dzięki której zaplanujemy zarówno dietę, jak i odpowiedni zestaw ćwiczeń. Ta aplikacja została przygotowana przez firmę Microsoft i jest dostępna dla wielu urządzeń, a także w wersji webowej. Początkowo zadebiutowała w wersji Modern dla system Windows 8, przez co część użytkowników może być do niej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi