MacCleanse MacCleanse 8.1.3

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MacCleanse to rozbudowane narzędzie, przeznaczone do odzyskiwania wolnego miejsca na dysku Maka. Program potrafi odnaleźć u usunąć niepotrzebne pliki, zarówno z pamięci podręcznej popularnych programów, jak i pozostałości po programach odinstalowanych i nieużywane komponenty systemu.

Program potrafi odnaleźć zbędne już logi, pliki w pamięci podręcznej programów, pliki w koszu, nieużywane od pół roku programy i rozszerzenia, nieużywane pliki języków, pozostałości po odinstalowanych programach, dawno nie otwierane pliki oraz pliki zajmujące dużo miejsca i wiele innych. Ponadto MacCleanse potrafi pomóc przy odinstalowaniu programów – można przeciągnąć niepotrzebny program do jego okna i wtedy MacCleanse odnajdzie powiązane z nim pliki i pozwoli wszystkie usunąć.

Wiele zadań, jakie wykonuje MacCleanse, można zautomatyzować. Program ma możliwość korzystania z harmonogramu i sprzątać cyklicznie o określonej godzinie w określone dni tygodnia. Ponadto można dopisać foldery na czarną i białą listę, dzięki czemu będzie wiedział, że niektóre pliki są potrzebne lub że dany folder należy cyklicznie czyścić niezależnie od jego zawartości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!