r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mad Truckers

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mad Truckers daje możliwość wczucia się w rolę zawodowego kierowcy samochodu ciężarowego, przed którym zostaje postawionych 15 specjalnych misji polegających na terminowym dostarczeniu załadunku w konkretnie wyznaczone miejsca. Na drodze sporą przeszkodą okazują się pozostali uczestnicy ruchu, zapory, wyrwy w asfalcie, beczki z prochem oraz uzbrojona konkurencja, której podebrałeś zlecenie. Każdorazowe pomyślne zakończenie trasy owocuje premią pieniężną, którą możemy "zdeponować" w specjalnym sklepiku zaopatrzonym w przeróżne akcesoria pomagające w łatwiejszym i szybszym zaliczeniu kolejnych misji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 18.07.2009 17:44

Wrażenia z gry MAD TRUCKERS:
- na początku możemy przejechać się w misji treningowej.
- mamy 15 misji w których poruszamy się ciężarówką po mniej lub bardziej zatłoczonej drodze; w późniejszych misjach coraz więcej pułapek na drodze, np. dziury w drodze, mini-bombki, mini-szlabany.
- za kazdą przejechaną misję dostajemy określoną sumę $$$ za którą kupujemy dodatki dla swojego TIR-a.
- 12 dodatków dostępnych w grze.
- po 14 misji możemy już kupić wszystkie ulepszenia; gdy wykupiliśmy już wszystko co było możliwe to po przejechaniu misji 15 mamy na koncie 17000 $ z którymi już nic się nie da zrobić ;-)
- długość misji: od 2 do 7 minut, ale da się przejechać trasę ze sporą nadwyżką czasu.

Ogólnie to misje podobne ze stopniowo rosnącym poziomem trudności.
Długość gry: nie cała godzina.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.