r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mapy Google na iPhonach już z bezpiecznym trybem nocnym

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Wielu użytkowników Map Google z powodzeniem wykorzystuje usługę w zastosowaniach realizowanych dotychczas przez nawigacje GPS. Pociąga to ze sobą jednak pewne niebezpieczeństwa – smartfon z uruchomioną nawigacją może przyciągać uwagę kierowcy dużą liczbą funkcji, których tradycyjne nawigacje nie posiadają. Od teraz użytkownicy Map na iOS-ie mogą korzystać z trybu nocnego, który ma pozwolić na lepszą koncentrację na jeździe podczas nawigowania za pomocą usługi Google.

Użytkownicy smartfonów z jabłkiem mogą już korzystać z trybu nocnego. Jak nietrudno się domyślić, umożliwia on zmianę kolorystyki w interfejsie aplikacji. Ciemne, mniej intensywne kolory mają być znacznie bardziej odpowiednie podczas nocnej jazdy. Bezpieczeństwu sprzyja także fakt, że w przeciwieństwie do domyślnego białego interfejsu, podświetlenie ekranu smartfona w trybie nocnym nie jest tak absorbujące i pozwala skoncentrować wzrok na jezdni. Mapy Google w wersji na iOS-a można znaleźć w naszej bazie programów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.