Media Player Classic Media Player Classic 6.4.9.1

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Media Player Classic to odtwarzacz obsługujący szereg formatów multimedialnych, bazujący na platformie DirectShow.

Obsługuje między innymi DivX, XviD i H.264 oraz "kontener multimedialny" Matroska, pozwala na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer (w przypadku gdy QuickTime lub RealPlayer jest zainstalowany). Umożliwia przechwytywanie obrazu, w przypadku posiadania tunerów telewizyjnych pozwala na nagrywanie programów. Bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków można w MPC odtwarzać filmy VCD, SVCD, a także DVD (z opcją zoom w czasie rzeczywistym). MPC obsługuje różne formaty napisów.

Media Player Classic wyglądem do złudzenia przypomina aplikację Windows Media Player w wersji 6.4, jednak podobieństwo jest złudne ponieważ wyposażony został w znacznie bogatszy wachlarz możliwości. Program ma niewielkie rozmiary i nie instaluje się w systemie.

Wbudowane filtry źródłowe: DTS/AC3, DVD Video Title Set, DVD2AVI Project File, FLI/FLC, FLV, Matroska, MP4/MOV, MPEG Audio, MPEG PS/TS/PVA, Nut, Ogg, RealMedia, RoQ, SHOUTcast.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Odtwarza wszystkie formaty filmowe i wideo. LAVFilter w zupełności wystarczy. Odpalanie nagrań z kamery LIVE.
Nie zauważono
ocena użytkownika
28.05.2020 16:13 • Recenzja do wersji 6.4.9.1

Polecam z całego serca ten program. Dobrze przepisana wersja starego sprawdzonego Windows Media Player'a 6.4 wzbogacona o nowe funkcje z poprawą wielu błędów. Obraz w tym programie jest bardzo dobry. Płynnie i szybko odtwarzane są nagrania.