Menadżer Serwisu 20200227

Strona główna Windows Firma Programy do obsługi serwisu
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Menadżer Serwisu to program przeznaczony dla firm zajmujących się sprzedażą i serwisem kserokopiarek oraz innych urządzeń biurowych.

Pozwala na prowadzenia bazy klientów, posiadanych przez nich urządzeń oraz wykonywanych usług. Umożliwia planowanie pracy na bliższe i dalsze okresy przez systematyczne zapisywanie terminów następnych planowanych wizyt serwisowych oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów. Raportuje wykonane usługi, historię pracy urządzenia oraz całego serwisu.

Jak informuje autor, prace nad programem prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co pozwoliło podnieść jego funkcjonalność nie tworząc jednocześnie narzędzi, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!